Pantofle ocieplane

Ciepłe stopy to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia naszych Najmłodszych – ocieplane kapcie dziecięce NOWO ochronią przed zimnem w sezonie jesienno-zimowym nawet najbardziej wymagające stópki. 

W naszej ofercie polecamy papucie dziecięce z cieplutką wkładką z wełny naturalnej, które skutecznie zatrzymują ciepło oraz pozwalają stopie oddychać, chroniąc co zapewnia odpowiednią higienę i chroni przed nieprzyjemnym uczuciem wilgoci. 

Ciepłe klapki NOWO wykonaliśmy z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Wyprofilowanie podeszwy sprzyja utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, a znajdujący się na niej materiał antypoślizgowy zapewnia dzieciom bezpieczeństwo podczas codziennych zabaw. 

Żywe, atrakcyjne kolory i ulubione przez dzieci motywy sprawiają, że nasze kapcie podobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kapcie z futerkiem, kotkiem, serduszkiem, autkiem czy piłką? Proszę bardzo - zapewniamy, że rzadziej trzeba przypominać o ich założeniu!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz