Damskie

Potrzebujesz wygodnych i zarazem estetycznych domowych kapci damskich? Obuwie domowe firmy NOWO dla Pań trafia w tradycyjny, jak również w bardziej nowoczesny gust naszych Klientek! W naszej ofercie znajdziecie pantofle damskie na każdą porę roku i dla każdego – delikatne klapki, przytulne papucie z wełnianą wkładką oraz cieplutkie bambosze dla wyjątkowych zmarzluchów. Posiadamy klasyczne, cenione od lat modele, jak również pantofle odzwierciedlające najnowsze trendy w modzie – będą one stanowiły atrakcyjne uzupełnienie nieformalnego stroju domowego.

Damskie obuwie domowe produkujemy w górskim rejonie Polski, korzystając z lokalnych, wieloletnich tradycji, jak również z nowoczesnych technologii. Nasze kapcie projektowane są przede wszystkim w trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientek – wiemy, że stopy zmuszone są dźwigać nasz ciężar przez cały dzień i chcemy zapewnić im najwyższą wygodę podczas codziennej krzątaniny.

Kapcie i pantofle NOWO wytwarzane są z szacunkiem nie tylko dla Klienta, ale także środowiska naturalnego – gdzie jest to tylko możliwe, staramy się wybierać materiały eko i stosować rozwiązania przyjazne Naturze.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Aktywne filtry