Witamy serdecznie!

 

Firma Nowo powstała w 2002r. Dzięki zaangażowaniu oraz dbałości o każdego klienta, nasza firma cieszy się opinią wiarygodnego i solidnego dostawcy. Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja obuwia domowego.

Dokładamy wszelkich starań aby projektowany i wytwarzany przez nas asortyment spełniał wszystkie Państwa wymogi. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo zakupów, dlatego rzetelnie udostępniamy Państwu informacje o nas, o warunkach sprzedaży i prowadzonej przez nas działalności.

 

100% SATYSFAKCJI ZAPEWNIA PAŃSTWU ZAKUP PRODUKTÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ ZWROTU LUB WYMIANY. NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTÓW I ZADOWOLENIE KLIENTA STAWIAMY W CENTRUM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

Produkty marki NOWO słyną z góralskiej solidności. Jeżeli zależy Ci na solidnym wykonaniu, produkcie stworzonym z dbałością o najmniejsze szczegóły - wybierz nasze wyroby. Dokładamy wszelkich starań aby projektowane i wytwarzane przez nas obuwie zwiększały komfort wypoczynku, czy pracy w domowym zaciszu.

Zamówienia złożone do godziny 12.00 w dni robocze wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, dzięki którym otrzymasz swoje zamówienie w idealnym stanie, nawet na następny dzień od daty złożenia zamówienia.
Zamówienie wyślemy za DARMO jeżeli zrobisz zakupy za 199 zł lub więcej!