Dziecięce

Potrzebujesz kapci dla dziecka, zapewniających całodzienną wygodę oraz sprzyjających prawidłowej postawie? Pantofle dziecięce NOWO powstały w trosce o zdrowie i higienę stóp naszych Najmłodszych. W naszej ofercie polecamy kapcie w różnych kolorach, z podobiznami ulubionych dziecięcych bohaterów oraz ozdobnymi motywami, które wzbudzą zainteresowanie zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

Nasze pantofle dziecięce zaopatrzone są w specjalną wkładkę profilowaną lub system „Happy Foot”, zapewniający optymalne, anatomiczne ułożenie stopy. Jest to niezwykle ważne dla utrzymania prawidłowej postawy ciała w okresie wzrostu. Dla bezpieczeństwa ruchliwych maluchów podeszwy naszych papuci dziecięcych podklejone są materiałem antypoślizgowym.

Nasze papucie dziecięce produkowane są wyłącznie w Polsce, zgodnie z wieloletnim doświadczeniem firmy NOWO oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych. Idealnie sprawdzą się w szkole, przedszkolu i w domu podczas codziennego dreptania i szalonych zabaw!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry