Na prezent

Kapcie na prezent? Czemu nie! Pantofle NOWO to świetna propozycja na prezent dla Pań, Panów i Najmłodszych! Materiały doskonałej jakości, staranne wykonanie i dbałość o szczegóły sprawią, że osoba obdarowana na pewno doceni taki upominek!

Para eleganckich pantofli sprawdzi się jako prezent nieoficjalny, przeznaczony dla osoby, z którą pozostajemy w zażyłych relacjach. Szczególnie wdzięcznym pomysłem na prezent będą haftowane papucie z napisem – możemy za ich pomocą wyróżnić Super Mamę, Tatę, Babcię czy Dziadka. Są one dostępne w różnych wariantach, z ociepleniem i bez, filcowe czy skórzane, z ozdobnymi detalami oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu można je doskonale dopasować do preferencji osoby, której chcemy je sprezentować.

Jeżeli dobrze znamy gust danej osoby, możemy wybrać na prezent jakiekolwiek kapcie z oferty NOWO. Sprawdzą się one doskonale jako prezent przy indywidualnych okazjach, jak urodziny, imieniny czy rocznica. Pantofle to także doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy musimy obdarować wiele osób równocześnie, jak na przykład Mikołaj czy Gwiazdka – są one miłym i niezobowiązującym upominkiem, który na pewno nie zrujnuje nam kieszeni!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz